Not known Factual Statements About پرفکت مانی

شماره تماس: شماره تلفن ثابت یا موبایل جهت تماس همکاران با شما برای تایید خرید وارد کنید.

صفحه جدیدی که برای شما باز می‌شود دارای سه بخش می‌باشد لازم است مدارک درخواستی هر کدام را در آن بارگذاری کنید.

من اکانت ندارم، چگونه می توانم یک اکانت این شرکت را به نام خودم داشته باشم ؟

حساب همکار سومین دسته حساب‌ها در پرفکت‌ مانی به شمار می‌رود. این نوع حساب در اختیار اشخاص عادی قرار نمی‌گیرد. در واقع فقط نماینده سیستم‌های پرداخت یا صرافی‌ها می‌توانند چنین حسابی داشته باشند. این نوع حساب برای شرکت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک بسیار سودمند است.

اما روش بهتر آن، استفاده از ووچر پرفکت مانی است که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد.

اگر بخواهید با اکانت پرفکت مانی خودتان خرید را انجام دهید نیاز است که ابتدا حساب خود را شارژ کنید و سپس خرید تان را انجام دهید.

در بخش اول لازم است تصویر یکی از مدارک شناسایی که قبلا اشاره کردیم را بارگذاری کنید. تنها کافیست با گوشی خود یک عکس با کیفیت از مدرک خواسته شده گرفته، و آن را ارسال کنید.

*توجه:شماره حساب ها به صورت دوره ای تغییر پرفکت مانی میکند به هیچ عنوان به شماره کارت یا حسابی که از قبل داشته اید واریز نکنید و تنها از شماره هایی که در زمان خرید در این صفحه نمایش داده می شود استفاده کنید.

ورود / ثبت نام وب مانی، پرفکت مانی، مستر کارت، ویزا کارت، پی پال، وسترن یونیون، نقد کردن درآمد ارزی، حواله، مانی گرام

پرفکت مانی برای اشخاصی که نیاز به نقل و انتقالات دلاری در اینترنت دارند بسیار مناسب است. معامله‌گران فارکس از جمله افرادی هستند که می‌توانند برای شارژ حساب خود، و همچنین برداشت درآمد خود از آن استفاده کنند.

سپس با پرفکت مانی کلیک روی دکمه شروع مسابقه، پرسشنامه به شما نمایش داده می شود

با سلام و وقت بخیر من از حساب تاپ چنج خودم یه مبلغی رو به حساب پرفکت مانی خودم انتقال دتدم اما برایدریافتش حساب پرفکت مانی م از من کد حفاظت میخواد این خرید پرفکت مانی کد کجاست ؟ اصلا انتقال از تاپ چنج به پرفکت مانی کد حفاظت ندارد

یک آدرس‌ ایمیل که به آن دسترسی دارید را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره کاربری شما به این آدرس ارسال خواهد شد، پس در وارد کردن آن دقت کنید.

شما در پرفکت‌ مانی می‌توانید از ۴ ارز پرطرفدار برای انتقال یا خرید اینترنتی استفاده کنید. این ارز‌ها عبارتند از:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *